Wypożyczenie na Tor lub PitBike

Tu już nie ma żartów, profesjonalne skórzane kombinezony to jedyna gwarancja pełnego bezpieczeństwa przy szybkiej jeździe, a nie należą one jednak do najtańszych elementów ubioru na motocykl. Chcesz spróbować czegoś nowego i nie wiesz, czy zagościsz na torze na stałe? Na początek możesz wypożyczyć skórzane ciuchy z protektorami i sliderami.

Zauważyliśmy u swoich klientów, że pierwszy wyjazd na tor większym motocyklem lub trening na mniejszych Pitbike to też częsty dylemat.
Wahają się przed pierwszym wyjazdem chociaż wiedzą, że to jedyna słuszna opcja na poprawienie swoich umiejętności i wejście na wyższy poziom zaawansowania w jeździe.

Na „nie” pojawiają się między innymi takie argumenty jak:

  • czy mi się to spodoba ?
  • co będzie jak na pierwszym treningu już go uszkodzę ?
  • żeby tam pojechać muszę kupić drogi, a co za tym idzie bezpieczny kombinezon.

W tym przypadku po raz kolejny sytuację ratuje opcja wypożyczenia. Wiele osób stojących przed takim dylematem trafia do nas i wypożycza swój pierwszy kombinezon jednoczęściowy lub dwuczęściowy. Często pojawiały się u nas osoby, które mocno ustrzegały się przed kombinezonem 1pc i chciały przed zakupem ostatecznie przetestować to rozwiązanie.
Tutaj możemy Wam powiedzieć, że w 90% osoby te finalnie stwierdzały, że jednak jednoczęściowy to najlepszy wybór . Najczęściej kończyło się to na jednoczęściówkach od firmy 4SR.


Jakie są korzyści i zalety?

  • sprawdzenie niskim kosztem czy kombinezon skórzany jest dla nas
  • możliwość odkupienia wypożyczanego stroju, jeżeli bardzo nam podpasuje (tak się już zdarzało), lub zakup nowego na lepszych warunkach.
    POTWIERDZONE INFO.
  • w ofercie Premium mamy możliwość wypożyczenia na 2 tygodnie całkowicie nowej odzieży motocyklowej, którą testujesz z możliwością odkupu na preferencyjnych warunkach. Opcja dla osób, które do samego końca nie są przekonane do wyboru kombinezonu skórzanego.

Koniecznie zajrzyj na stronę naszej wypożyczalni: www.wypozyczalnia.motoszafa.com i odwiedź nasze profile społecznościowe.


Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.motoszafa.com jak i stacjonarnego !

PS. wypożyczamy na odległość (wysyłkowo), a po wypożyczeniu zapewniamy atrakcyjne warunki na zakupy w naszym sklepie

Preferujesz nową odzież motocyklowa?

Sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam nie tylko odzież, ale również akcesoria do swojego motocykla oraz różne propozycje prezentowe dla znajomych motocyklistów.