Wypożyczenie na dłuższy wyjazd

Przed Tobą motocyklowy wyjazd życia, w czasie którego możesz spodziewać się przeróżnych warunków pogodowych? Jeśli w twojej moto szafie znajduje się tylko prosty zestaw do jazdy miejskiej, wypożyczenie pełnego kompletu turystycznego z membraną może być kluczem do sukcesu i bezpieczeństwa twojej niezapomnianej wyprawy.
Dokładnie tak. Na www.wypozyczalnia.motoszafa.com co raz częściej dostajemy zapytania o takim zapotrzebowaniu i co raz częściej nasza odzież wypożyczana jest w tym celu.

Wielu motocyklistów nie posiada wyposażenia motocyklowego na każdą pogodę i na każdy rodzaj motocykla, co dobrze rozumiemy, bo wiąże się to z wieloma niemałymi kosztami. Biorąc pod uwagę fakt, że na co dzień jeździmy na przykład typowo miejsko w ciepłe dni, natomiast wypad turystyczny zdarza się nam maksymalnie dwa razy do roku to zakup tego typu ubrania raczej nie będzie w obiekcie naszych zainteresowań.

Taka sama sytuacja będzie miała miejsce, kiedy chcemy zabrać pasażera na wyprawę motocyklową, a pasażerem jest osoba niezwiązana z motocyklami lub tak ja pisaliśmy wcześniej jeżdżąca w typowo innym stylu niż turystyka motocyklowa.

Między innymi w takich przypadkach z naszej usługi korzystają klienci szykujący się na dłuższy wyjazd motocyklowy. Niesłabnącym motywem jest oczywiście chęć przetestowania rodzaju odzieży jaki i nowego typu motocykla kiedy na przykład myślimy o przesiadce z motocykla sportowego.

Jakie są korzyści i zalety?

  • sprawdzenie niskim kosztem czy turystyka i dany rodzaj odzieży jest dla nas,
  • możliwość zabrania i wyposażenia kogoś na dłuższy wyjazd, bez konieczności kupowania nowych akcesoriów motocyklowych typowo pod jedną wycieczkę,
  • możliwość odkupienia wypożyczanego stroju, jeżeli bardzo nam podpasuje (tak się już zdarzało), lub zakup nowego na lepszych warunkach,
  • bardzo ważną korzyścią jest to, że po zabraniu kogoś na taką profesjonalnie przygotowaną wycieczkę motocyklową jest zdecydowanie łatwiej taką osobę przekonać do dalszych wypraw - POTWIERDZONE INFO,
  • w ofercie Premium mamy możliwość wypożyczenia na 2 tygodnie całkowicie nowej odzieży motocyklowej, którą testujesz z możliwością odkupu na preferencyjnych warunkach. Opcja dla osób, które do samego końca nie są przekonane do wyboru danej rzeczy

Koniecznie zajrzyj na stronę naszej wypożyczalni i odwiedź nasze profile społecznościowe.


Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.motoszafa.com jak i stacjonarnego !

PS. wypożyczamy na odległość (wysyłkowo), a po wypożyczeniu zapewniamy atrakcyjne warunki na zakupy w naszym sklepie!

Preferujesz nową odzież motocyklowa?

Sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam nie tylko odzież, ale również akcesoria do swojego motocykla oraz różne propozycje prezentowe dla znajomych motocyklistów.