Wypożyczenie na Kurs Prawa Jazdy

Zastanawiasz się jak przygotować się do kursu na prawo jazdy ?

Jesteś na samym początku motocyklowej przygody, czyli tam gdzie pojawia się najwięcej pytań, niepewności i zawahań.
Mamy rozwiązanie, aby w pewnym zakresie wspomóc Cię na tym odcinku drogi.
Zauważyliśmy, że wielu początkujących motocyklistów w kwestii wyboru pierwszej odzieży motocyklowej ma nie lada wyzwanie.
Pojawia się wiele podpowiedzi od teoretycznie bardziej doświadczonych motocyklistów, często sprzeczne opinie o produktach w Internecie, a przede wszystkim ich bardzo duży wybór. Często to wszystko nie pomaga, a wręcz wprowadza jeszcze większy zamęt.

Też tak masz ?

Na taki scenariusz przygotowaliśmy naszą wypożyczalnie odzieży motocyklowej! Rozmyślając nad tym jak wyjść naprzeciw naszym klientom, przygotowaliśmy ofertę skierowaną właśnie dla początkujących motocyklistów.

Zaczynając kurs lub jeszcze chwilę przed tym wydarzeniem, możesz zgłosić się do nas po wypożyczenie pierwszej odzieży motocyklowej, którą pomożemy Ci dobrać. Zazwyczaj odbywa się to na okres 30 dni z możliwością wydłużenia i zmiany wypożyczanego towaru.

Wypożyczenie odzieży motocyklowej zamiast jej kupowania (co uważamy za świetne rozwiązanie) daje szereg innych korzyści, np.:

  • masz możliwość sprawdzenia na własnej skórze w czym Wam jest najwygodniej i w czym czujesz się dobrze,
  • zdobycie wiedzy praktycznej jak dany rodzaj odzieży zachowuje się w praktyce i czy sprawdzi się u Ciebie,
  • odpowiednie dopasowanie odzieży - często dopiero przy dłuższym użytkowaniu okazuje się, że coś pasuje lub nie, wypożyczenie daje właśnie taką możliwość, bez konieczności kupowania i nadwyrężania swojego budżetu,
  • oszczędność pieniędzy - wypożyczając, możecie testować odzież nie płacąc za nią pełnej kwoty,
  • podjęcie finalnej dobrej decyzji. Po takim okresie wypożyczenia na pewno będziecie zdecydowani w jakiej odzieży chcecie jeździć :)
  • w ofercie Premium mamy możliwość wypożyczenia na 2 tygodnie całkowicie nowej odzieży motocyklowej, którą testujesz z możliwością odkupu na preferencyjnych warunkach. Opcja dla osób, które do samego końca nie są przekonane do wyboru danej rzeczy


To kiedy zaczynasz kurs ?

Koniecznie zajrzyj na stronę naszej wypożyczalni i odwiedź nasze profile społecznościowe.


Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.motoszafa.com jak i stacjonarnego !

PS. wypożyczamy na odległość (wysyłkowo), a po wypożyczeniu zapewniamy atrakcyjne warunki na zakupy w naszym sklepie!

Preferujesz nową odzież motocyklowa?

Sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam nie tylko odzież, ale również akcesoria do swojego motocykla oraz różne propozycje prezentowe dla znajomych motocyklistów.